Bursalı Oto tamircisi, İtalyan arabalara has geliştirdiği sistemle 12 bin liralık şanzıman arızasını 2 bin liraya yapıyor. Hemde parça değiştirmeden.

İnternet haber sitelerinde yayılan Bursalı Tamirci haberini okuduk ancak herkesin Bursa'ya koştuğu dışında ne yazık ki başka bir bilgi bulamadık.
Habere göre İtalyan marka otomobillerde bulunan bir şanzıman arızası sözkonusu arkadaş tarafından bilgisayar ile tespit ediliyor ve herhangi bir parça kullanmadan tamir ediliyor.

İşte haberin orjinal hali umarım siz anlarsınız:

Araç sahipleri, Kenar Güner'in 12 bin liralık arızayı 2 bin liraya yaptığını öğrenince büyük şaşkınlık yaşıyor.

Uzun yıllardır tamir işiyle uğraştığını ifade eden oto tamircisi Kenan Güner, "İtalyan malı otomatik vites araçların robotik şanzıman arızalarını biz parça değiştirmeden tamir etmeye başladık. Bu parçanın değişmesi 12 bin lira, bu da araç sahiplerine çok geliyordu. Bir sistem geliştirip araçları makineye bağlıyor, arızayı tespit ediyoruz. Parça değiştirmeden bin 500 ile 4 bin lira arasında tamir yapıyoruz.

Araç sahipleri 12 bin liralık arızanın 2 bin liraya hallolduğunu görünce bize hayır dua ediyor. Çevre vilayetlerden de müşterilerim var. İşimiz vatandaşa hizmet etmek. Vatandaşımız kaliteli hizmeti daha uyguna alsın ve ülkemizin parası yurt dışına çıkmasın istiyoruz" dedi.